Подарки при покупке от 1000 грн.
Корзина
(нет товаров)
093-72-62-762 , 096-72-62-762
Звоните нам  066-72-62-762
Каталог продукции

Бета Аланін

04.09.2018

Пропозиції на ринку спортивного харчування настільки багато, що важко розгубитися і витратити гроші на непотрібні препарати. Великою кількістю найменувань має категорія Амінокислоти. Виділяють цілий ряд амінокислот що сприяють відновленню після тренування, збільшення м'язової маси, концентрації. Адже ні для кого не секрет, що спортивні добавки вже давно вийшли за межі спорт залів, і споживаються при лікуванні деяких хвороб, сприяють поліпшенню самопочуття в похилому віці.


Серед широкого спектру і різноманітності амінокислот виділяють амінокислоти Бета Аланін. З недавніх пір, ця амінокислоти тісно увійшла в список бажаних продуктів для відновлення після тренувань. Як показали дослідження, що датуються 2005 р, що прийом амінокислоти Бета Аланін відсуває поріг втоми спортсмена.

 

А ось дослідження 2014 року, показали якісний вплив на розумовий стан, концентрацію уваги, фізичну витривалість, що вкрай необхідна для такої групи споживачів - як військові.

 

Ми задалися питанням, наскільки шкідливий прийом Бета аланін і чи тягне за собою наслідки?

Проштудіювавши масу джерел, ми не знайшли жодної згадки про шкідливість цієї амінокислоти. Навпаки, існує твердження, що 10-тижневий прийом Бета аланін тягне за собою тільки позитивні зміни в організмі людини. Збільшує кількість карнозина. По секрету скажу, що карнозин - це ді-пептид, який починає витрачатися як тільки починається силове тренування, а також безпосередньо сприяє зростанню м'язової маси. У разі якщо ми будемо приймати Бета Аланін постійно, то він просто почне виводиться з організму природним шляхом.
 
Тепер поговоримо про допустиму кількість прийому Бета аланін в добу.
Різні джерела говорять про різне, одні пишуть, що максимальна доза становить 400-800 мг, інші стверджують, що 7 г на добу це стеля. Але все одно згодні з тим, що тривалість повинна бути від 1 до 3 місяців безперервного прийому. Після чого потрібно зробити 1 місяць перерви.
 

Як приймати Бете Аланин, що б отримати максимальну користь з тренувального процесу?

Рекомендуємо приймати безпосередньо перед тренуванням, близько 20-30 хвилин до початку фізичних вправ. Ідеальна форма прийому спільно з таурином, який блокуватиме глюкозу і зможе посилити дію  Бета Аланіна.
Ідеальний прийом - це в один і той же час, кожен день. Максимальний ефект можна відчути тільки при постійному прийомі від 1,5-2 тижнів
 

 

 

 

Русский Українська top