&ev=PageView&noscript=1"/> Амінокислоти купити для схуднення, зростання м'язів, ціна, вартість, з доставкою по Україні. Комплекс амінокислот не дорого, дешево, найкращі амінокислоти Харків, Київ, Дніпро, Івано-Франківськ, Мелітополь, Черкаси у магазині Sporting.ua

Амінокислоти

Extreme Power L-Arginine 100 гр
153грн
Extreme Power L-Arginine 100caps/625mg
165грн
Акція
Топ
L-Taurine (Таурін)
99грн
-3 %
96грн
Топ
L-Глютамін Sporting
165грн
Новинка
Аминокислота Amix Nutrition Arginine, 360 капсул
Новинка
Аминокислота Amix Nutrition Beef Amino, 250 таблеток
Новинка
Аминокислота Amix Nutrition L-Lysine 600 mg, 120 капсул
Новинка
Аминокислота Dr. Mercola NAC with Milk Thistle, 60 капсул
Новинка
Аминокислота Haya Labs 5-HTP 50 mg, 90 капсул
Новинка
Аминокислота Haya Labs Gaba 500 mg, 100 капсул
Новинка
Аминокислота Haya Labs L-Lysine 500 mg, 100 капсул
Новинка
Аминокислота Haya Labs L-Ornithine 500 mg, 60 капсул
Амінокислоти

Амінокислоти окремі

Білок – основний будівельний матеріал та паливо для м'язів, який складається з більш ніж 20 замінних та незамінних амінокислот. Кожна з них має певні властивості (відновлення, приплив сили, зменшення больових ефектів, що виникли після тренування, і т.д.). Амінокислоти можуть вживатися як комплексно, так і окремо, причому окреме споживання деяких з них є кращим.

В інтернет-магазині спортивного харчування SPORTING ви можете купити окремі амінокислоти, що дозволить вам прицільно впливати на ваш організм, активізуючи зростання м'язових волокон, або спалюючи жирові відкладення.

Прийом окремих амінокислот дозволить вам уникнути «конфлікту засвоюваності» амінокислот, що вживаються в комплексі, що іноді буває у спортсменів, через індивідуальні особливості організму.

Серед найбільш поширених виділених амінокислот є:

  • Глютамін – умовно незамінна амінокислота, яка сприяє швидкому відновленню організму після стресових навантажень, а також покращує його імунний захист. Амінокислота L-Glutamine часто використовується атлетами для профілактики та лікування простудних захворювань.
  • Аргінін – умовно незамінна амінокислота, яка покращує оксид азоту у крові. Іншими словами, Аргінін сприяє виробленню гормону росту – тестостерону, без якого просто неможливо наростити м'язову масу та покращити силові показники.
  • Бета-аланін - амінокислота, яка синтезується в людському організмі. Тим не менш, додатковий прийом у вигляді спортивних добавок дозволяє уникнути передчасної втоми і, таким чином, ефективно попрацювати в тренажерному залі.


Форма випуску окремих амінокислот також може бути різною. Найчастіше виробники спортивного харчування випускають продукцію в порошковій або таблетованій формі. Однак можна зустріти амінокислоти у вигляді капсул та в рідкій формі.

Принципових відмінностей між формами випуску немає, всі амінокислоти засвоюються приблизно однакову кількість часу.

Пропонуємо вам купити Глютамін, Аргінін, Бета-аланін та інші окремі амінокислоти в інтернет-магазині спортивного харчування SPORTING за найбільш прийнятними цінами. У нас ви знайдете продукцію власного виробництва – ТМ SPORTING, так і інших виробників.

icon_viber icon_teleg icon_email icon_callback